BongoSafari
Email:
info@bongosafari.com
Web:
www.bongosafari.com 
24Hr Customer Line +254-720-290987

Home | About Us | Safaris from Mombasa | Safaris from NairobiSafari Blog | GuestbookPhoto GalleryFrequently Asked Questions | Contact Us |

 


 
Introduction to Kenya
 

Wildlife Safaris in Kenya

Safaris from Mombasa
Safaris from Nairobi
Air Safaris
 

Mountain Climbing Safaris

5 Days Mount Kenya Climbing Safari using the Naro Moru Route
 5 Days Mount Kenya Climbing Safari using Sirimoni Route

 

Excursions

Mombasa City Tour - Full Day Tour
Meet the People Tour - Mombasa Day Trip
Meet The people tour - Sunday  Tour/Trip
Mombasa by Night and Dinner in the Castle
Mombasa Coastal Bush Tour - Full Day
Wasini Island Tour - Dolphin Dhow - Day Tour
2 Days Lamu Excursion
 
Nairobi Excursions
Zanzibar Excursion
 

Parks & Safari Attractions

Kenya National Parks
Kenya Safari Camps and Lodges
 

Testimonials and Contacts

External Links
Working Swahili
 
Guestbook
Photo Gallery
Safari Blog
Contact Us
About Bongo Safari
Home
 

Customise your Mombasa or Nairobi safari

 

 

 

English

Dutch


4 Daagse Safari van Nairobi naar Amboseli National Park en Masai Mara National Reserve

4 Daagse safari van Nairobi naar Amboseli National Park en Masai Mara National Reserve

Safari vertrek Deze safari naar Tsavo East vertrekt in Nairobi, Kenia
     
Safari beschrijving en duur 4 dagen, 3 overnachtingen in het Amboseli National Park en Masai Mara National Reserve
     
Safari de manier van transport Het vervoer zal geschieden in een 8 persoons safari mini busje met een dak wat open geschoven kan worden. Een andere optie is een 4x4 jeep, dit brengt wel aanvullende kosten met zich mee.
     
Accommodatie opties voor de overnachting Safari accommodatie opties: luxe lodges, luxe tent kampen, Economische lodges, economische tent kampen


Ol Tukai Lodge in Amboseli: from this lodge you can watch a number of African wildlife in particular huge herds of elephants
4 Days Nairobi Safari - Amboseli National Park and Masai Mara National Reserve
Safari to Amboseli; huge Elephant exist in the park
Kenya, African Wildlife Safari from Nairobi to Masai Mara and Amboseli
Masai Mara safari: Tour to a Maasai village
Nairobi Safari - Amboseli National Park and Masai Mara National Reserve, 4 Days Nairobi Safari
Maasai Mara Safari - zebra and wildebeest grazing by a pond

Dag 1: Nairobi - Amboseli

Het vertrek zal plaatsvinden in Nairobi. Vroeg in de ochtend zult bij uw hotel opgehaald worden om te vertrekken naar Amboseli National Park. Daarna zullen we inchecken bij de lodge en meteen de lunch nuttigen. Midden in het Amboseli park bevindt zich een lodge die helemaal omgeven is door bomen en daardoor gezelligheid biedt. Na de lunch zullen we tot aan zonsondergang op Safari gaan in het park. Amboseli is het huis van veel olifanten die zich voeden aan de hoge acacia bomen. Daarna zullen we een barbecue diner hebben en daar kun je van genieten op mooie banken gemaakt van bomen met een spectaculair uitzicht over het park. Na het diner is er tijd om te relaxen voordat we naar bed gaan.

Dag 2: Amboseli - Nairobi - Masai Mara

Na een vroeg ontbijt vertrekken we om naar de Masai Mara op weg te gaan. Onderweg zullen we lunchen. Voordat we het park ingaan zullen inchecken bij onze slaapplaats die kan bestaan uit een camping, lodge of hotel al gelang u wenst. U kunt bijvoorbeeld slapen in de Mara Serena lodge, deze is nagebouwd van een Masai dorp. Rondom bevindt zich het wilde leven van de dieren. Ook is het park bekend om de migratie van dieren die er jaarlijks plaatsvindt. Na de lunch gaan we op safari en zullen we op zoek gaan naar de beesten. Je kunt veel beesten zoals giraffen, cheetahs, leeuwen, nijlpaarden, olifanten en krokodillen zien. Eenmaal terug gaan we eten en slapen op onze slaapbestemming.

Dag 3: Masai Mara

We vertrekken al vroeg voor het ontbijt. Het ontbijt zullen we namelijk nuttigen onderweg bij de nijlpaarden ´zwembad plaats´ bij de Mara rivier. De meer avontuurlijke reiziger kan er voor kiezen een safari in een luchtballon te maken. Na de lunch in de lodge gaan we opnieuw het park in om te genieten van een safari. Diner en overnachting volgt daarna.

Dag 4: Masai Mara - Nairobi

We staan vroeg op om terug te rijden naar Nairobi. We zullen eind van de middag ongeveer terug zijn in Nairobi. Lunchen doen we onderweg.
 

Safari kosten De kosten van de safari zijn op aanvraag
Safari kosten zijn inclusief: Lunch, entree gelden van het park, volledige verblijf in lodge inclusief eten en slapen, het transport ernaar toe en in het park
Safari kosten zijn exclusief: Spullen voor je zelf en fooien

Book or Inquire about this Safari

 
 
Anderson Bongo, P.O. Box 87695-80100, Mombasa Kenya
Tel. +254-720-290987
Email: info@bongosafari.com
Web: www.bongosafari.com 
 

Terms and Conditions